Pakalpojumi

rent-this-futuristic-smart-home-in-los-angeles-for-2995-a-night

„Gudrā māja” vairs nav greznība un tā mērķtiecīgi ienāk mūsu dzīvē. Tehnoloģija, kas ļauj vadīt jebkuras sistēmas mājā sākot no apgaismojuma un sadzīves elektronikai, līdz pat drošības sistēmām. Ugunsdrošības signalizācija, video domofons, kustību sensori, iekšējā videonovērošana, slēdzenes, kas izmanto pirkstu nospiedumus – tas viss un vēl daudz kas cits ietilpst sistēmā „Gudrā māja”. Vadības scenārijs tiek noteikts individuāli saskaņā ar lietotāja vēlmēm. Visa informācija, kas attiecās uz sistēmas stāvokli, tiek izvadīta vienotā vadības panelī. Pateicoties automatizācijas procesiem, „Gudrā māja” novērš neparedzētas situācijas mājā, kas varētu rasties ierīču darbības vai cilvēciskā faktora rezultāta, tādā veidā nodrošinot mājas un tās īpašnieka drošību.

  • Apsardzes signalizācija ļaus Jums vienmēr būt pārliecinātam par Jūsu mājas, biroja, dzīvokļa, noliktavas vai ražošanas telpu drošību. Sistēma ir paredzēta brīdinājumam par nesankcionētu iekļūšanu telpās. Apsardzes signalizācija reaģē pienākot signālam no dažādiem kustības sensoriem. Sensoru jūtīgums tiek noregulēts ņemot vērā klienta vēlmes.

  • Apgaismojuma vadība padarīs Jūsu dzīvi maksimāli spožu un komfortablu. Gaismas tehnikas un elektronikas attīstība pēdējā laikā ir novedusi ne tikai pie liela daudzuma jaunu gaismas avotu izveides, bet arī dažādu ierīču, kas pārvalda gaismu, izveides. Unikāls aprīkojums, kas vienkāršus gaismas avotus (gaismekļus, lampas u.c.) ļauj izveidot par īstiem interjera dizaineriem.

  • Klātbūtnes efekts imitē īpašnieku klātbūtni mājā, ieslēdzot un izslēdzot gaismu nejaušos laikos, bet mūzikas skaņas radīs ilūziju, ka telpā ir cilvēki.

  • Audio un video sistēmu vadība vienlaicīgi dažādās mājas daļās. Multiroom var strādāt kā ar vienu vienīgu skaņas avotu, tā arī ar vairākiem desmitiem vienlaicīgi, tai pat laikā, pēc kārtas sadalot signāla parametrus katrā no mājas istabām.

  • Apsiltās grīdas uzstādīšana palīdzēs Jums jebkurā laikā neatkarīgi no sezonas padarīt māju siltu, bet dzīvi komfortablu. Tā der jebkuram grīdas veidam: koka, betona, flīžu un pat linoleja segumam. Der arī visu veidu telpām: guļamistabai, viesistabai, bērnistabai un vannas istabai.

  • Centralizēta apkures, signalizācijas, apgaismojuma un ventilācijas vadība, kā arī iespēja kontrolēt pie tām piesaistītās inženiersistēmas. Viss iepriekšminētais ir organizēts ar vienotu intelektuālu vadību. Lietotājs var vairs nedomāt par to, ka ir atstāts ieslēgts gludeklis vai elektriskā plīts, jo pēc viņa aiziešanas tas viss atslēdzas automātiski. Komforts un mājīgums mājā nav iedomājams bez pareizi organizētas kontroles sistēmas.

  • Klimata kontroles sistēma tiek izmantota, lai uzturētu un mainītu temperatūras, mitruma, svaiga gaisa cirkulācijas ārpusē un iekštelpās, parametrus. Automātiskā kontroles sistēma klimatisko ierīču kompleksam būtiski ietaupa elektroenerģijas patēriņu. Sistēma atstāj ieslēgtas tikai tās ierīces, kuras patiešām ir nepieciešamas komfortabla klimata izveidei. Apkures vadību ir iespējams ieprogrammēt arī automātiskai logu aizvēršanai atkarībā no laikapstākļiem. Sistēma reaģē uz ārējiem laikapstākļiem, lietus vai krusas gadījuma automātiski aizver logus.

  • Aizkaru un žalūziju vadības sistēma. Aizkaru vai žalūziju automātiska aizvēršana tumšajā diennakts laikā vai atvēršana no rīta. Sistēmu var vadīt izmantojot telefonu vai planšetdatoru.

  • Augstas kvalitātes aprīkojuma uzstādīšana, elektromontāžas darbi, audio un video ievilkšana, signalizācijas. Augsti kvalificēti speciālisti atradīs individuālu risinājumu, kas būs piemērots tieši Jums.