GIRA

gira_logoIeturēts un smalks, cēls un stingrs, elegants un harmonisks – visi šie apzīmējumi vienādi precīzi raksturo Gira produkcijas dizaina „raksturu”, kas sevī apvieno augstu modi un augstu intelektu. Viss plašais produkcijas sortiments burtiski aicina mūs veidot sev apkārt patiesu komfortu, katram individuālu vidi, kas ietekmē cilvēka noskaņojumu un sajūtas. Orientēts uz tehnoloģiju nākotni un elastīgiem risinājumiem apvienojumā ar augstas kvalitātes dizainu – Gira intelektuālās iekārtas veic sekojošas funkcijas: automātiska apgaismojuma vadība, temperatūras regulēšana pēc laika, mūzikas skanēšana visā telpā, ērti domofonu sakari, integrācija drošības sistēmā un citas funkcijas, kas paaugstina komfortu, drošību un ekonomiskumu.Uzņēmums Gira rūpīgi seko ne tikai augstākajai tehniskajai kvalitātei, bet arī savas produkcijas dizainam, intensīvi strādājot šajā virzienā gan ar savām, gan citām dizaineru komandām. Ražojumi, kas ir šāda darba rezultāts, atšķiras ar tīrām līnijām un neparastām formām, jau atkal un atkal iekarojot dizaina konkursu žūrijas.

 • gira_clip_image032_0000

  Ēkas inženieraprīkojuma vadības sistēmu funkciju vizualizācija un pārvaldība pieslēdzoties Gira HomeServer un/vai Gira FacilityServer. Ierīce ļauj teksta ziņojumu (e-mail) atspoguļošanu, kā arī to var izmantot kā domofonu sistēmas dzīvokļa staciju (pieslēdzoties izmantojot TKS-IP vārteju). Izgatavoti balstoties uz datoru un aprīkoti ar sensoru TFT displeju ar fona gaismas diožu apgaismojumu. Ekrāna diagonālē ir 47 cm (19”).

 • gira_clip_image035_0000

  Grafiskais displejs ar fona apgaismojumu un plašām attēlošanas iespējām, piemēram, temperatūras, laika, datuma, avārijas un informatīviem ziņojumiem. Daudzkrāsains gaismas diožu stāvokļa indikators (sarkans, zaļš, zils), ko var uzstādīt ar programmas nodrošinājumu ETS palīdzību. Divi gaismas diožu stāvokļa indikatori katrai vadības pogai. Apgaismojums uzraksta laukam. Iebūvēts temperatūras sensors lokālās gaismas temperatūras mērīšanai.

 • videoterminal

  Gira domofonu sistēma paplašina elektroinstalācijas izstrādājumu funkcionalitāti. Gira dzīvokļa un durvju stacija kļūst par visas elektrosistēmas sastāvdaļu. Gira domofonu sistēma izmanto standarta elektromontāžās formu – visas domofona audio un video ierīces tiek uzstādītas izmantojot parastās montāžas kārbas. Gadījumā, ja nav iespējams veikt zemapmetuma uzstādīšanu, Gira piedāvā sortimentu audio un video domofonu ierīcēm atklātai montāžai. Gira domofonu stacijas komponenti tiek izlaisti pēc Gira elektromontāžas izstrādājumu dizaina: komunikācijas ierīces telpās ir realizētas pēc System 55 elementu koncepcijas un tiek uzstādītas sekojošas Gira sērijas robežās – Standard 55, E2, Event, Gira Event matēts (Opaque), Event Clear un Esprit.

   

 • gira_clip_image028_0000

  Pateicoties savam kompaktumam, zemapmetuma montāžas radiouztvērējs ar RDS funkciju tiek uzstādīts standarta montāžas kārbās. Papildus pieslēgtais skaļrunis nodrošina stereo skaņu. Audio sistēma Gira KNX/EIB paplašina HiFi komponentu vadības iespējas no jebkuras vietas ēkā uz sistēmas KNX/EIB pamata. Tā ļauj no jebkuras lietotāja noteiktas vietas izvēlēties skaņas atskaņošanas avotu, kā arī mainīt skaņas tembru un skaļumu. Sistēma Revox multiroom parūpēsies par tīru melodiju visā ēkā.

   

 • ehnergeticheskaja_stojka_gira

  Gira enerģētiskie stabi ir optimāls papildinājums mūsdienīgai iekšējai elektroiekārtās sistēmai. To var uzstādīt praktiski jebkurā vietā, kur ir nepieciešama elektrība, piemēram, uz terases vai dārzā. Tā ļauj komfortabli izmantot dažādas sadzīves elektroierīces gan darbam, gan atpūtai brīvā dabā. Enerģētisko stabu konstrukcijā Gira sākotnēji paredzēja tukšas montāžas ligzdas, kurās var integrēt Gira TX_44 sērijas funkcionālās ierīces ūdensdrošā izpildījumā un Gira domofonu sistēmas durvju stacijas.

 • 29bf5274086f8f77053559cfd8761a33

  Gira signalizatori un sensori paaugstina drošību un komfortu. Sensori mēra mitrumu, vēja ātrumu, apgaismojumu, temperatūru, reģistrē kustības un veic laika atskaiti, un, atkarībā no iegūtajiem mērījumu rezultātiem, dod rīkojumu vienas vai otras funkcijas izpildei. Gira signalizatori un sensori ir savietojami praktiski ar visām sistēmām – žalūziju, trauksmes signāla, kā arī KNX/EIB un radiokopnes sistēmas vadību. Lai pieslēgtos zemapmetuma montāžas ieliktnim, ir iespējams pielietot jebkuru vadu pievilkšanas veidu. Saules sensoram ir ēnas noteikšanas funkcija, kuru ir iespējams realizēt pieslēdzot to žalūziju vadības ierīces ieejai.