JUNG

jung-logo

Līdz ar komfortu un drošību arvien lielāku nozīmi dažādu objektu būvniecības laikā iegūst tādi faktori kā drošums, ekonomiskums un operativitāte. Viss tas kļūst iespējams izmantojot gudrās mājas sistēmu uz KNX tehnoloģiju pamata no JUNG. Atsevišķu funkciju apvienošana vienotā tīklā ir Gudrās mājas sistēmas pamatā. KNX sensori iedarbina savstarpēji saistītas ierīces ēkā un regulē pārējo vadības vidi apgaismojumam, apsildei un nodrošina gaisa attīrīšanas kontroli. Līdz ar to visu sistēma optimizē energoizmaksas un ekonomē ekspluatācijas izdevumus.

 • 2Vienkārša un pārskatām vadība ar krāsainā TFT monitora ar 2,8 collām pa diagonāli palīdzību. Uzstādījumi funkcionālajā izvēlnē tiek konfigurēti atbilstoši katra prasībām. Apvienojumā ar āra videokameru, iegūst optisko palielinājumu un saliktas attēla daļas uz ekrāna. Dupleksais vadības režīms, pateicoties pielāgotiem ciparu filtriem, nodrošina divpusējus sakarus bez atbalss efekta. Ātra montāža 2 DIN rozetēs slēptajai ierīkošanai.

 • ac_schwarz_biomet_mk

  Biometriskās identifikācijas sistēma nodrošina drošu pieejas kontroli. Pieejas kontrolei tā izmanto cilvēka pirkstu nospiedumu. Skeneris ir integrēts iekārtā. Tas veido pirkstu nospieduma attēlu un pārbauda ar jau iepriekš saglabāto. Tādā veidā biometriskās identifikācijas sistēma var nodrošināt piekļuvi līdz par 50 cilvēkiem.

   

 • image017

  Moduļa sensorā virsma dod iespēju brīvi konfigurēt slēdzi. Pēc vēlēšanās priekšplānā var izvietot, piemēram, telpas fotogrāfiju, stilizētu rasējumu vai izvietot vienkāršu tekstu. Vēlamo fonu ir viegli novietot zem caurspīdīgā pārklājuma. Lai izslēgtu vienu vai otru funkciju (apgaismojumu, žalūzijas vai rullo aizsargžalūzijas), atliek vien nospiest sensoro punktu (pietiekamais nospiešanas laiks < 1 sek.). Sensorā moduļa virsma ir sadalīta 16 brīvi maināmos aktivācijas punktos. Tās var izmantot atsevišķi kā nospiešanas punktus vai grupēt maksimāli līdz pat 8 aktīvām savienotām shēmām saskaņā ar fotogrāfiju vai fona attēlu. Visi aktivācijas punkti ir aprīkoti ar gaismas diožu apgaismojumu.

 • techno4LED gaismas tehnika no JUNG piedāvā iespēju izmantot apgaismojuma vadības sistēmu kā orientēšanās sistēmu tumsā, kas atbilst jebkurām prasībām. LED indikācijas komponenti tiek izgatavoti atbilstoši LS un AS 500 slēdžu dizainam. Apgaismotie uzrakstu lauki piedāvā iespēju viegli identificēt SCHUKO rozetes. Uzrakstu identifikācijas lauki vienmēr ir apgaismoti ar baltu LED.

 • radio2Jaunais radiouztvērējs no JUNG pārliecina ar savu lielisko skanējumu, ko sasniedz ar jaudīga skaļruņa palīdzību, kurš lieliski atskaņo arī zemās frekvences. JUNG radiouztvērēja frekvenču apgabals aptver diapazonu 87,5-108 MHz (UIV), iebūvētā antena nodrošina labāko signāla uztveršanas kvalitāti. Tai pat laikā ir pieejamas visas standarta radio funkcijas sākot no meklēšanas, līdz pat četru iecienītāko radio staciju saglabāšanai. Pēc vēlēšanas ir iespējams aktivizēt iebūvēto miega režīmu. Vadīt JUNG radiouztvērēju ir viegli un vienkārši ar četru lielu ierīces taustiņu palīdzību. Gaismas diožu apgaismojums zilā krāsā darba režīma indikācijai vai norādei par aktivizētu miega režīmu un sarkans apgaismojums prioritāro radiostaciju apzīmēšanai, dod papildus iespējas tālākai vadības optimizācijai.

   

 • ab698ac9188a8c00158261dae1c98dfbIerīce tiek novietota uz atsevišķa zemapmetuma ierīkošanas bloka un tiek uzstādīta zem griestiem. Atkarībā no kustības un apgaismojuma līmeņa, sensors ieslēdz gaismu un ventilāciju. Pateicoties 360 grādu skata leņķim, ierīce darbojās nevainojami neatkarīgi no tā, no kuras vietas tuvojās cilvēks. Tas ir ērti ne tikai no vizuālās uztveres viedokļa, bet arī būtiski samazina enerģijas izmaksas. Pateicoties automātiskai ieslēgšanas/izslēgšanas funkcijai, apgaismojums tiek izmantots tikai tad, kad tas tiešām ir nepieciešams. Situācija, kad gaisma ir ieslēgta nevajadzīgi, ir pilnīgi izslēgta.

 • SmartRemote_ipadAr Smart Remote no JUNG programmas palīdzību ir iespējams komfortabli kontrolēt visu elektrotehniku, kas ir aprīkota ar KNX tehnoloģiju, sākot ar apgaismojumu, žalūzijām, apkures, apsardzes un avārijas sistēmu, līdz pat audio un video aparatūrai no jebkuras vietas pasaulē. Vadība tiek veikta ar Smart Remote palīdzību. Ielādējiet Smart Remote programmu no iTunes un pārvērtiet savu iPhone, iPod un iPad par daudzfunkcionālu tālvadības pulti.

 • clip_image00216Sistēma personas izsaukumam noteiktās situācijās. Ārkārtas situācijās signālā pienākšana nodrošina tūlītēju izsaukumu. Visbiežāk ārkārtas izsaukuma sistēmu izmanto slimnīcās vai sabiedrisko ēku WC zonās. Ar šo sistēmu var aprīkot māju, kur dzīvo persona ar ierobežotu rīcībspēju.

 • 219_largeJUNG KNX/EIB sistēma padara ēku komfortablāku, drošāku un ekonomiski izdevīgāku. Tā ir jāierīko ēkas projektēšanas posmā. Kopā ar 230B elektroinstalācijas ievilkšanu, ēkas celtniecības brīdī ir nepieciešams ierīkot zemsprieguma kopni, kura savieno sensoros slēdžus vai citas vadības ierīces ar izpildītājierīcēm, kas ir uzstādītas elektrības skapī. Pateicoties zemsprieguma kopnei ierīces var viena otrai sūtīt atbilstošus signālus, tādā veidā izpildot dažādas funkcijas – apgaismojuma, žalūziju, audio sadalītāju u.c. vadību.