NuVo

nuvo_logoR_bw

Audio multiroom sistēmas ir kļuvušas par populāru risinājumu dzīvojamās telpas skaņas noformējumam, kas ļauj atbrīvoties no nepieciešamības istabās uzstādīt lielus skaņas pastiprinātājus un tumbas. Viss nepieciešamais aprīkojums tiek uzstādīts vienā vietā, bet istabās tiek izvietoti tikai sienās iebūvējamie skaļruņi un eleganti sienas vadības paneļi. Dažos gadījumos var arī nepielietot vadības paneļus, bet to vietā izmantot iPhone, iPod vai Android ierīces, ar kuru palīdzību jūs papildus iegūsiet ērtu pieeju visiem jūsu audio ierakstiem. Audio multiroom uzstādīšana telpas skaņas noformējumam ir ērts un izdevīgs risinājums.

 • I_34c92f9439

  Multiroom kontrolieris Grand Concerto ar 8 zonām, 6 avotiem un 6 vadības paneļiem. Sešas skaņas avotu izejas un līdz 8 klausīšanās zonām (iespējams paplašināt līdz sešpadsmit zonām). 80 vatu jauda uz katru zonu – mūzika tiek atskaņota skaļi vai maigi ar raksturīgo nevainojami pilno un tīro NuVo skaņu. D paaudzes konstrukcijas protokols atšķiras ar ciparu pastiprinātāju – strādā vēl labāk, taupa enerģiju un dod vairāk jaudas. Iebūvētais infrasarkanais uztvērējs pasargā plazmas displejus no traucējumiem, kas nāk no saules gaismas vai luminiscējošā apgaismojuma. Patstāvīgas un maināmas lineārās izejas ārējo pastiprinātāju pieslēgšanai lielākai skaņas jaudai.

 • I_cb22235104

  NuVo NV-D2120 pastiprinātājs kvalitatīvākai stereo palielinājuma sasniegšanai. Šim produktam ir kompakti izmēri. Tam raksturīgākā īpašība ir augsts ražīgums. Ar skaņas jaudu 2×120 vati šis produkts kļūst par pirmo jaudas ciparu pastiprinātāju jaunajā paaudzē, kas piedāvā spēcīgu un universālu atbildi katrai vajadzībai, jebkurai uzstādīšanai, pat, ja tas ir nepieciešams lielām istabām un vietām ārpusē. Viegli savietojams ar lielāko daļu avotu, NV-D2120 piedāvā lielu elastību, tai pat laikā nezaudējot kvalitāti. Vienkāršā lietošanā izmanto 50 vatu jaudu un ir novērtēts ar ENERGY STAR standartu.

 • I_d3cc746b59

  Radio pāriet uz 21. gadsimtu ar NV-T2FAM – revolucionāru dubultu uztvērēju no NuVo. Jūs varat baudīt pirmreizīgu radiotehnoloģiju visā mājā ar viena inovatīva uztvērēja palīdzību. Patērējot mazāk kā 1 vatu jaudas gaidīšanas režīmā, NV-T2FAM ir vēl viens NuVo audio risinājums, kas ir nopelnījis ENERGY STAR emblēmu. Vienreizīga tehnoloģija nodrošina kristāltīru uztveri un reālu skaņu, tādā veidā jūs varat baudīt iecienītākās pārraides neatkarīgi no tā vai tās atrodas FM vai AM diapazonā. Nav svarīgi kādu uztvērēja iespēju esat izvēlējušies, uztveršana būs nevainojama. NV-T2FAM atstāj lielisku iespaidu par mūzikas kvalitāti.

 • I_cbbd143c33

  Paplašiniet savas iPod atskaņotāja iespējas visai mājai izmantojot NuVoDock priekš iPod. Tagad Jūs varat klausīties jūsu mūzikas kolekciju no jebkuras zonas iekštelpās vai ārpus mājas, izmantojot jūsu audio sistēmu. Neatkarīgi no dokstacijas atrašanās vietas mājā, jūs varat ātri izsaukt un vadīt jūsu iPod atskaņotāju no vadības paneļa Grand Concerto vai Essentia E6G. Raidīšana 45,72 m radiusā. Tā var tikt uzstādīta jebkurā vietā mājā. Unikāla bezvadu tehnoloģija padara iespējamu nepārtrauktu augstas kvalitātes atskaņošanu. Ir iespējama signālu pieņemšana no 2 atsevišķām bezvadu dokstacijām.

 • I_4ae0b1574f

  Music Port Server iebūvēts 320 Gb liels cietais disks, 4 lineārās izejas, iTunes/Windows Media Player bibliotēka, internet radio streaming, pieslēgums caur NuVoNet, kā arī darbs sistēmās Concerto (I8G), Essentia (E6G), Renovia. Iespēja vadīt izmantojot LAN (t.sk. bezvadu), porti iespējamajam ārējo datu nesēju atbalstam. Iespēja vadīt atskaņošanu datoru Ethernet (ja uzstādīta programma-klients), neierobežots daudzums vadības klientu. Tāpat arī tiek atbalstīta mūzikas bibliotēkas automātiskā sinhronizācija uz datoru un servera ar NuVo Sync tools palīdzību.

 • N_dd9afd1fd6

  Par avotu, kas savietojams ar NuVoNet, var būt sekojoši komponenti: AM/FM uztvērējs T2FAM, iPod dokstacija (ar vadiem), kā arī 2 mūzikas serveru versijas – MPS4 un MPS4 Elite.