Hager

Hager.jpeg

Uzņēmums Hager ir speciālists ēku, dzīvojamo telpu un komerctelpu elektroinstalācijas jomā, vairāku desmitu gadu garumā saviem klientiem piedāvājot plašu sistēmu izvēli. Hager izceļas ar inovācijām un patstāvīgu produktu un sistēmu pilnveidošanu. Augstā inovācijas pakāpe patērētājam dod iespēju efektīvi risināt jaunus uzdevumus. Inovatīvo produktu augstā kvalitāte, modularitāte, uzstādīšanas un apkalpošanas vienkāršība, un izsmalcinātais dizains – ir tas, kas atšķir Hager no citiem ražotājiem.

 • TX450A_150x120
  Displejs elitārām dzīvojamām telpām apvieno sevī slēdža un displeja funkcijas. Četri sensorie taustiņi ir paredzēti tādām vadības funkcijām kā Augstāk/Zemāk, Ieslēgt/Izslēgt vai „gaismas ainas” aktivizēšanai. Displejs parāda komutācijas stāvokli, kā arī laiku un gaisa temperatūru iekštelpās.
 • EE810_150x120

  Klātbūtnes signalizatori pārvalda apgaismojumu (ieslēgšana – izslēgšana, „pakāpeniska pāreja”) atkarībā no apkārtējā apgaismojuma un cilvēku klātbūtnes. Tādā veidā signalizatori veicina elektroenerģijas patēriņa ekonomiju. Tehniskie dati: plaša pārskatāmā telpa (13×7 metri), grozāma lēca optimālam telpas pārskatam.

 • TU209

  Lietošanā vienkāršas tālvadības ierīces Tebis TX ir pieejamas 3 modifikācijās: ar 4, 8 vai 24 brīvas izvēles kanāliem. Funkcijas: komutācija iesl./izls., augstāk/zemāk, „garāka” pārslēgšanās, piespiedu vadība, apkures vadība un „ainu” aktivizēšana.

 • hager_txa213_knx-dimmer

  Kompakts releju aktuators ar 3 daudzfunkcionālām izejām, kas paredzēts komutācijām ar dažāda veida noslodzi. Papildus funkcijas: izeju statusu LED indikācija, individuāla izeju „normāls-slēgts”/”normāls-atvērts” konfigurācija, manuāla vadība, loģiskas funkcijas, „ainu” atbalsts. Modulis tiek montēts uz DIN releja (5TE).

 • 2typebig

  Hager piedāvā visas aizsardzībai, komutācijai un vadībai nepieciešamās ierīces uzstādīšanai sadales skapī: automātiskie slēdži, noplūdstrāvas aizsardzības ierīces, dzinēju drošības slēdži, pārsprieguma novadītāji, kontaktori, gaismas regulatori, releji, impulsīvie releji, taimeri utt. Montāža tiek veikta uz standarta 35 mm profila sliedes (DIN sliedes).

 • 90x1000
  Instalācijas kanāli ļauj jums pilnībā koncentrēties uz jūsu pašreizējiem projekta uzdevumiem. Vertikālajā sadales kārbā jūs varat izvietot nepieciešamo daudzumu rozešu, multiprotokolu tīkla un telefonu portus elektriskā vai optiskās šķiedras izpildījumā, pēc nepieciešamības – barošana, datortīklu un telefonu.

 •  

  elsner_knx_suntracer

  Vadības ierīces: meteostacija, vētras kontroles relejs, telefona interfeisa modulis, slodzes novadīšanas relejs un loģika, radiofrekvenču ierīces.

 • TR501_150x120

  Radio sistēma esošo ierīču iespēju paplašināšanai – Tebis. Pateicoties radiokanālu izmantošanai, sistēmai nav nepieciešami vadības kabeļi. Veidojošie komponenti var būt sekojošas saskaņošanas ierīces: ieejas un izejas ierīces zemapmetuma montāžai, kombinētās ierīces, savienotāji, tālvadības pultis.

 • FW1

  Hager sadalņu piedāvājums ir plašs: mazās sadalnes, maģistrālās sadalnes, sienas sadalnes skapji, elektroenerģijas skaitītāju skapji, kā arī iekšējās apdares kabeļu-kanālu sistēmas. Tāda veida skapjus var izmantot gan kā ievades, gan kā sadales (mazās sadalnes un sadalnes elektroenerģijas uzskaitei dzīvojamās un sabiedriskās ēkās; sadales skapji kā galvenās sadalītāj sistēmas sabiedriskās ēkās un ražošanā).