Pētījums

Pirms-pārbaude

Pirms instalēt dzīvoklī vai lauku mājā inteliģentu Smart mājas KNX tehnoloģiju eksperti no kompānijas «Smart house» veic detalizētu pirmsprojekta aptauju. Tas ir procedūru kopums, kuru mērķis ir objektīvi novērtēt pamatnosacījumus, uz kuriem projekts tiek attīstīts – intelektuālas sistēmas dzīves automatizācijai. Dzīvojamās mājas vai rūpnieciskās ēkas primārā analīze (izmēri, maketēšana, esošās komunikācijas), kā arī klienta vēlmes, nākotnē ļauj optimizēt sistēmas funkcionalitāti, samazināt izmaksas projekta izstrādei un uzstādīšanai.

Pirmsprojekta aptaujas īpašības Smart house KNX sistēmas uzstadīšanai

Tehniskie eksperti no mūsu uzņēmuma ieradīsies ērtajā laikā lai nofotografēt un uzzīmēt rasējumus. Papildus tehniskās informācijas vākšanai, inženieris veic interviju ar klientu – lai izprast klienta vajadzības un vēlmes sistēmas automatizēšanai. Tas ir aptaujas pirmais posms pirmsprojekta izstrādē, kuru galvenais mērķis ir atrast optimālo veidu, kā īstenot visu projektu ar minimālām izmaksām.

Pirmsprojekta aptauja ietver šādas procedūras:

savākt, organizēt un pētīt objekta pamatdatus;
dzīvojamās mājas vai komerc-būves tehniskā stāvokļa sīks apraksts, norādot statusu inženierkomunikācijām, tīkla infrastruktūru un aprīkojumu, automatizācijas sistēmas;
mērķu un uzdevumu veidošana, kas jāatrisina ar radošu projektu smart house;
aprēķins paredzamajām izmaksām Smart house projekta izstrādei un īstenošanai;
laika robežu definēšana

Ieguvumi no iepriekšējas izskatīšanas

Pirmsprojekta aptaujas laiks un noteikumi apspriestas individuāli. Šis darbs prasa laiku, tāpēc izvēlēties brīvo laiku lai mūsu speciālists varētu nākt pie jums. Ideāli, inženieris ir jāieklausās visiem ģimenes locekļiem – šāda informācija ļauj optimizēt sistēmas elementus, lai nodrošinātu maksimālu komfortu visiem, kas dzīvo mājā vai dzīvoklī.

Ko dod objekta tehniskā stāvokļa sākotnējais novērtējums:

samazina smart mājās projektēšanas laiku un uzstādīšanas izmaksas;
visu sistēmu ideālā mijiedarbība smart mājās elementiem;
ievērojami samazinās resursu patēriņa izmaksas – apgaismojums – līdz pat 40% apkure – 30%;
vienmērīgu darbību visām sistēmām, pat ja jūs esat prom uz ilgu laiku.

Iemesli, kāpēc jums būs izdevīgi iegādāties Smart mājas KNX tehnoloģiju mūsu uzņēmumā

Galvenās priekšrocības ietver mūsu plašo praktisko pieredzi dažādas sarežģītības IT sistēmu izstrādes, īstenošanas un pārvaldības. Lielākā daļa no mūsu klientiem ir pastāvīgi, daudzi nāk pēc ieteikuma (redzot Smart mājas sistēmu darbībā). Mēs vienmēr cenšamies samazināt izmaksas mūsu klientiem par sistēmas uzstādīšanu un ekspluatāciju, vadam un kontrolējam savus projektus, dodam garantiju par mūsu darbu.