Vajadzība

Kāpēc tā ir vajadzīga?

Ja uzdoties ar jautājumu par gudras mājas KNX nepieciešamību, atbilde ir protams – jā. Smart mājas sistēma izpildīs vairākas funkcijas, kas ne tikai padarīs dzīvi vieglāku bet arī ērtāku un patīkamāku. Sistēma rūpēsies par mājās un tā īpašnieki drošību. Arī parūpēsies, lai ietaupītu naudu.

Cilvēka komforts ir saistīts ne tikai ar patīkamu dzīves apstākļu radīšanu. Lai gan, protams, tas ir ļoti svarīgi. Galu galā, būtu jauki, ja atgriežoties mājās viss būtu sagatavots: teritorija apgaismota, vārti atvērsies pie ieejas mājā, klimata kontrole radīs optimālo gaisa temperatūru mājā, pat vannas var piepildīt ar karstu ūdeni un uzlikt tējkannu. Tomēr, svarīgi ir arī tas, ka smart mājas sistēma ļaus ietaupīt laiku, savam īpašniekam. Laiks šajās dienās ir kļuvis īpaši vērtīgs, jo dzīves ritms ir pieaudzis pietiekami spēcīgi, un dažreiz laika nav pietiekami, lai sazinātos ar radiniekiem, darbam, hobijiem.

Drošības jautājums arī ir nozīmīgs. Ikviens rūpējas par sava īpašuma drošību, par savu drošību, un par savu tuvāko drošību. Smart mājas sistēma būs liels palīgs šajā darbā. Ieslēgs drošības kameras laikā un nosūtīs informāciju par jebkuru incidentu īpašniekam un apsardzes firmai. Sistēma seko iespējamām problēmām inženiersistēmās mājā. Ja nepieciešams, laikā ieteiks pārbaudīt ūdens vai gāzes vadus.

Ja īpašnieka nav mājas, tas var būt ieslēgts gaidīšanas režīmā. Temperatūru var samazināt, grīdas apsilde var darboties minimāli, papildus aprīkojums un rozetes izslēgtas – nebūs jātērē enerģiju.

Jūs varat arī kontrolēt savus bērnus, izmantojot Smart mājās tehnoloģiju. Kad tie atnāca mājās no skolas, viņi, piemēram, nevarēs uzreiz apsēsties pie televizora, ko ieslēgšanos var ieslēgt uz konkrētu laiku. Vispirms nodarbības tad izklaide. Jūs varat arī nodrošināt automātisku izslēgšanu aprīkojumam bērnu istabā vakarā pēc noteikta laika.

Sistēmas funkcijas tagad ļauj īstenot mākslīgam intelektam visdaudzveidīgākos pasākumus. Smart māju KNX var pilnībā pielāgot attiecīgi īpašnieka vēlmēm.