Populārs komplekts

Populārs komplekts no Smart house

1.Klimata kontrole
Telpā tiks uzturēta uzstādītā temperatūra. Temperatūras krišanās gadījumā, tiks padots signāls vārstu atvēršanai siltajām grīdām, kas ietekmēs temperatūras paaugstināšanos līdz norādītājam lielumam. Pārāk aukstas temperatūras gadījumā laika apstākļu ietekmē, tiks padots signāls uz kondicionieri, telpu dzesēšanai. Tādā veidā patstāvīgi tiks uzturēta uzstādītā temperatūra. Viņa ekonomijas nolūkos var tikt samazināta, brīžos kad neviena nav mājās. Visām šīm operācijām nav nepieciešama nekāda cilvēka iejaukšanās, visu veic automātika KNX.

2.Žalūziju vadība
Būs iespēja atvērt žalūzijas ar slēdzi kas atrodas istabā, kā arī piesaistīt kaut kādam scenārijam, kā piemēram, televizora skatīšanās laikā žalūzijas aizvērsies vai arī katru rītu žalūzijas atvērsies vai arī piedalīsies kopā ar klimatkontroli un kad temperatūra būs par lielu istabā viņas aizvērsies.

3.Apgaismojuma automātika
Visas apgaismojuma līnijas var ieslēgt un izslēgt no jebkuras vietas visā dzīvoklī, kā piemērs, atrodoties kabinetā Jūs varēsiet ieslēgt apgaismojumu viesistabā, vai izejot no mājas Jūs varēsiet izslēgt visu apgaismojumu mājā un atnākot mājas atbilstoši uzstādītajam scenārijam ar vienu taustiņu Jūs varēsiet ieslēgt apgaismojumu un iegūt to apgaismojumu kādu būsiet izvēlējušies atbilstoši Jūsu garastāvoklim. Kā piemēram.ieslēgt Led apgaismojumu, bra apgaismojums samazināsies par 30 %, augšējais griestu apgaismojums samazināsies par 10 %, uz virtuves galdu iedegsies 100% vērsts apgaismojums. Tas ir ļoti ērti, kad Jums ir daudz apgaismes elementu.

4.Domofons un videokontrole
Tiks uzstādīts domofons kas ļaus atbildēt nepieceļoties no gultas, bet izmantojot tikai aplikāciju kas tiks uzstādīta Jūsu viedtālrunī vai datorā. Videokamera vērsta uz ieejas durvīm, filmēs un ierakstīs visus kas nāks pie Jums. Šo informāciju Jūs varēsiet apskatīties vēl vairākas nedēļas , jo viņa tiks saglabāta uz videoservera.

5.Signalizācija
Neskaitot apsardzes sistēmas, viņa ir integrēta sistēmā Gudrā māja KNX un pie nepieciešamības var kļūt par informatoru par personu atrašanos telpās un ietekmēt jebkādus procesus, kā piemēram tas var būt signāls uz gaismas ieslēgšanos nakts laikā par 5%, lai aizietu uz virtuvi nepamodinot mājiniekus.

6.Centrālā vadība
Galvenais vadības paneli kurš tiks uzstādīts zālē, ļaus Jums kontrolēt visus elementus kuri ir pieslēgti sistēmai Gudrā māja KNX, tādas kā apgaismojums, temperatūra istabās, žalūzijas, videokameras, domofons, Jūsu pasta kontrole, ziņu atstāšana mājas iemītniekiem. Kā arī šī sistēma ir pieslēgta tīklā, kas ļaus Jums visus procesus kontrolēt no citām ierīcēm kas tiks pieslēgtas šim tīklam.